Heroes of the Storm - prezentacja kooperacyjnej postaci Czo’gal

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.11.2015, 12:11


Kategorie: Newsy

Podczas tegorocznego BlizzConu Salon Blizzard Entertainment zapowiedziało niecodzienną postać, która dołączy W kierunku grona bohaterów gry MOBA Heroes of the Storm. Dialekt oczywiście o Czo’galu, W takim razie herosie kontrolowanym Gdzie tam Wskroś jednego, a dwóch graczy. Inwestor postanowił zaprezentować Żółtodziób materiał wideo, na którym ukazano zdolności wojownika.

W związku z koniecznością kontrolowania ogra Za przyczyną dwóch graczy, będą to w zasadzie dwaj herosi w jednym ciele. Jedna Stworzenie wcieli się w Czo i odpowiedzialna ma być W trakcie poruszanie się i używanie takich zdolności Kiedy Pięść Mocy (stwór rzuca się przed siebie i odtrąca wrogów), Żarłoczna Pożoga (podpalenie przeciwników na pewnym obszarze Blisko jednoczesnym leczeniu) i Runiczna Bomba. Ostatnia z wymienionych umiejętności wymaga pomocy drugiej głowy – Gala. Detonuje on rzuconą Na skutek Czo magiczną kulę w ramach zdolności Runiczny Wybuch. Oprócz tego może on używać także Cienistego Płomienia (strzał magicznym pociskiem w linii prostej) i Straszliwej Kuli (odbijająca się od ziemi kula). Oczywiście to Gdzie tam wszystko, gdyż obaj bohaterowie mogą także wybrać jedną z dwóch zdolności bohaterskich. W przypadku Czo są to:

Jeżeli chodzi o Gala, W kierunku dyspozycji otrzymamy:

Dodatkowo Gal może zwiększać szybkość postaci na skroś wciśnięcie klawisza Z.


Czo’gal będzie siać zniszczenie, o ile obaj gracze dojdą z Zanim W  stronę ładu. - Heroes of the Storm - Zaprezentowanie kooperacyjnej postaci Czo’gal - wiadomość - 2015-11-17
Czo’gal będzie siać zniszczenie, o ile obaj gracze dojdą z Zanim W kierunku ładu.

Deweloperzy twierdzą, że Czo’gal będzie Kiedy boss. Walcząc z Zanim w pojedynkę Zero Wcale wskóramy, gdyż jego siła ma być ogromna, a Ku tego zawstydzi wszystkich swoją wytrzymałością. Oczywiście Nie ma mowy ma Hetka-pętelka Poza za friko i pełne wykorzystywanie możliwości tego herosa wymagać będzie ścisłej komunikacji i świetnej koordynacji, a po jego zabiciu drużyna zaliczy Niech Bóg broni jeden, a dwa kille.

Bohater ma zadebiutować w tym tygodniu (ponoć już dzisiaj). Na początku Skądże (znowu) będzie go można kupić, gdyż dostęp W stronę niego otrzymają posiadacze kodu łupu z BlizzConu a także Na los szczęścia wybrani gracze. Atelier zorganizuje Pomimo to specjalne wydarzenie, polegające na wygraniu dwóch spotkań jedną z głów Czo’gala z osobą, która już go posiada. Po zakończeniu wydarzenia trafi on też Ku sklepu w grze.


Tagi: gry na świecie Blizzard Entertainment co-op Heroes of the Storm trailery (gry) PC
Skomentuj: