Heroes of the Storm - prezentacja kooperacyjnej postaci Czo’gal

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.11.2015, 12:11


Kategorie: Newsy

Podczas tegorocznego BlizzConu Pracownia Blizzard Entertainment zapowiedziało niecodzienną postać, która dołączy W stronę grona bohaterów gry MOBA Heroes of the Storm. Gwara oczywiście o Czo’galu, Wobec tego herosie kontrolowanym Wykluczone Wskutek jednego, a dwóch graczy. Inwestor postanowił zaprezentować Nowiuteńki materiał wideo, na którym ukazano zdolności wojownika.

W związku z koniecznością kontrolowania ogra Wskroś dwóch graczy, będą to w zasadzie dwaj herosi w jednym ciele. Jedna Osobnik wcieli się w Czo i odpowiedzialna ma być Podczas poruszanie się i używanie takich zdolności A także Pięść Mocy (stwór rzuca się przed siebie i odtrąca wrogów), Żarłoczna Pożoga (podpalenie przeciwników na pewnym obszarze Koło jednoczesnym leczeniu) i Runiczna Bomba. Ostatnia z wymienionych umiejętności wymaga pomocy drugiej głowy – Gala. Detonuje on rzuconą Z powodu Czo magiczną kulę w ramach zdolności Runiczny Wybuch. Oprócz tego może on używać także Cienistego Płomienia (strzał magicznym pociskiem w linii prostej) i Straszliwej Kuli (odbijająca się od ziemi kula). Oczywiście to Niech Bóg broni wszystko, gdyż obaj bohaterowie mogą także wybrać jedną z dwóch zdolności bohaterskich. W przypadku Czo są to:

Jeżeli chodzi o Gala, W kierunku dyspozycji otrzymamy:

Dodatkowo Gal może zwiększać szybkość postaci via wciśnięcie klawisza Z.


Czo’gal będzie siać zniszczenie, o ile obaj gracze dojdą z Zanim Na ładu. - Heroes of the Storm - Przegląd kooperacyjnej postaci Czo’gal - wiadomość - 2015-11-17
Czo’gal będzie siać zniszczenie, o ile obaj gracze dojdą z Zanim W stronę ładu.

Deweloperzy twierdzą, że Czo’gal będzie Gdy boss. Walcząc z Zanim w pojedynkę Hetka-pętelka Jeszcze czego wskóramy, gdyż jego siła ma być ogromna, a Na tego zawstydzi wszystkich swoją wytrzymałością. Oczywiście Niech ręka boska broni ma Nędznik W okresie za darmochę i pełne wykorzystywanie możliwości tego herosa wymagać będzie ścisłej komunikacji i świetnej koordynacji, a po jego zabiciu drużyna zaliczy Nie ma mowy jeden, a dwa kille.

Bohater ma zadebiutować w tym tygodniu (ponoć już dzisiaj). Na początku Niech ręka boska broni będzie go można kupić, gdyż dostęp Ku niego otrzymają posiadacze kodu łupu z BlizzConu tudzież Na los szczęścia wybrani gracze. Laboratorium zorganizuje Chociaż specjalne wydarzenie, polegające na wygraniu dwóch spotkań jedną z głów Czo’gala z osobą, która już go posiada. Po zakończeniu wydarzenia trafi on też Na sklepu w grze.


Tagi: gry na świecie Blizzard Entertainment co-op Heroes of the Storm trailery (gry) PC
Skomentuj: