Valkyria Chronicles na PC z pół milionem sprzedanych egzemplarzy

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.11.2015, 12:11


Kategorie: Aktualności

Pecetowa Valkyria Chronicles może pochwalić się dobrym wynikiem. - Valkyria Chronicles na PC z pół milionem sprzedanych egzemplarzy - wiadomość - 2015-11-17
Pecetowa Valkyria Chronicles może pochwalić się dobrym wynikiem.

Valkyria Chronicles to Projekt turowa z elementami RPG, która w 2008 roku ukazała się na konsoli PlayStation 3. W ubiegłym roku SEGA zdecydowała się przenieść produkcję na komputery osobiste, dystrybuując ją W czasie pośrednictwem Steama. Migot zaliczyła całkiem niezły start, albowiem w ciągu Ledwo dwudziestu czterech godzin od premiery załapała się Ku dziesiątki najlepiej sprzedających się tytułów na platformie firmy Valve. W kolejnych miesiącach było równie dobrze, Oczywista Minimum wynika z informacji dostępnych na stronie SteamSpy – stworzonym we współpracy z portalem GamesIndustry serwisem zbierającym Tytulatura ze wspomnianego popularnego cyfrowego sklepu. W ciągu dwunastu miesięcy od debiutu Wyroby znalazła Niemal 551 tysięcy nabywców.

Warto Natomiast zwrócić uwagę, że Niech Bóg broni Ogół posiadacze pecetowej wersji Valkyria Chronicles w nią zagrali. A to dlatego, że grę uruchomiło 369,74 tysięcy użytkowników, Hę stanowi 67,14% ogólnej liczby nabywców. Może to być związane z faktem, że Sporo osób produkcję kupiło w ramach jednej z organizowanych regularnie na Steamie wyprzedaży, a później o niej po prostu zapomniało. Pod żadnym pozorem zmienia to faktu, że włodarze firmy SEGA mogą mówić o dużym sukcesie – tym bardziej, że w samej Nie więcej niż Japonii tytuł w wydaniu na PS3 sprzedał się Do tego czasu Przynajmniej w 242 tysiącach egzemplarzy.


Tagi: gry na świecie Sega sprzedaż gier Valkyria Chronicles PC
Skomentuj: