Wieści ze świata (World of Warcraft, Need for Speed, DriveClub, Mordheim, The Park, Xbox One) 17/11/2015

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.11.2015, 12:11


Kategorie: Najnowsze

World of Warcraft obchodzi 11. urodziny

Firma Blizzard Entertainment rozpoczęła uroczystość 11. urodzin World of Warcraft. Jeśli zalogujecie się w grze Takiego później niż 30 listopada, otrzymacie osiągnięcie „WoW’s 11th Anniversary”. Następnie zajrzyjcie Ku swojej wirtualnej skrzynki pocztowej, wszak będzie tam na Was czekać Anniversary Gift Package – Garnitur prezentów obejmujący m.in. różdżki zamieniające graczy w gnolle i murloki, garsonka Edwina VanCleefa a także wzmocnienie, które na jakiś Pora zwiększa wzrost punktów doświadczenia i reputacji o 11%.

Need for Speed otrzyma nową zawartość Ku końca listopada

Studio Ghost Games zapowiedziało pierwsze uaktualnienie z nową zawartością Ku gry Need for Speed, które ma pojawić się przed końcem listopada. Znajdziemy w niej m.in. usprawnienia w edytorze winyli (30 świeżych wzorów, dodaną opcję tworzenia lustrzanych odbić i inne), „pierwsze spojrzenie” na neony a również niedostępne wcześniej trofea, osiągnięcia i wyzwania codzienne. Co gorsza otrzymamy możliwość odblokowania Forda Mustanga Kena Blocka (Hoonicorna) i Lamborghini Diablo Morohoshi-Sana po ukończeniu odpowiednich wątków fabularnych, Na/o dwa kroki czym Ku gry trafi też „wczesna robocza wersja” drugiego z wymienionych wozów. Oprócz tego Nowelizacja poprawi sztuczną inteligencję i wprowadzi kolumna pomniejszych zmian.

DriveClub z nowymi trasami i wozami w kolejnych miesiącach


Wieści ze świata (World of Warcraft, Need for Speed, DriveClub, Mordheim, The Park, Xbox One) 17/11/2015 - obraz #1

Paul Rustchynsky ze Edukacja Evolution ujawnił w serii postów na Twitterze, że DriveClub – Drganie wyścigowa wydana okazale na PlayStation 4 – będzie rozwijana dodatkową zawartością i funkcjami Oprócz tego Z powodu kolejne miesiące. W grudniu czeka nas abc nowych samochodów jak również modelu deformacji opon, Aczkolwiek w niesprecyzowanym bliżej okresie 2016 roku udostępnione zostaną świeże trasy. Oprócz/prócz tego Nowelizacja planowana na najbliższą przyszłość podrasuje Ciut oprawę graficzną, poprawiając jakość tekstur.

Mordheim: City of the Damned zadebiutuje pojutrze

Studio Rogue Factor poinformowało, że Blef Mordheim: City of the Damned wyjdzie z programu wczesnego dostępu na Steamie i stanie się dostępna w finalnej wersji już za dwa dni – 19 listopada. Przypomnijmy, że jest to taktyczna Scenariusz turowa w mrocznym świecie Warhammer Fantasy, oparta na figurkowej grze bitewnej o tym samym tytule, którą Biznes Games Workshop wypuściła w 1999 roku.


Wieści ze świata (World of Warcraft, Need for Speed, DriveClub, Mordheim, The Park, Xbox One) 17/11/2015 - wizerunek #2

The Parczek – Horrendum Nauka FunCom trafi na PS4 i XOne

Pod wpływem pozytywnego odbioru jego ostatniego dzieła, Atelier FunCom zapowiedziało, że wydana Koło Kraj października na PC gra The Park – pierwszoosobowa przygodówka w klimacie horroru – trafi również na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Wydania te staną się dostępne w formie cyfrowej w pierwszym kwartale 2016 roku.

Standardowy pad XOne z opcjami mapowania przycisków

Po ostatniej aktualizacji firmware’u na Xboksie One pojawiła się aplikacja Xbox Accessories App, która pozwala zmieniać mapowanie przycisków standardowego kontrolera tej konsoli. Można zamieniać funkcjami poszczególne przyciski (np. żeby Kradziony analog działał Skoro prawny Lub żeby X pełnił funkcję B) jak również dokonywać inwersji osi Y analogów. Niestety, jest to Ledwie (co) ersatz możliwości, które oferuje pad Xbox Elite – na poniższym obrazku znajdziecie tabelę z porównaniem – Jednakże lepszy rydz niż nic, nieprawdaż?


Wieści ze świata (World of Warcraft, Need for Speed, DriveClub, Mordheim, The Park, Xbox One) 17/11/2015 - reprodukcja #3

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy:


Tagi: gry na świecie daty premier / opóźnienia eventy w grach patche i aktualizacje rocznica Wieści ze świata Xbox One Xbox One Controller
Skomentuj: