Wieści ze świata (World of Warcraft, Need for Speed, DriveClub, Mordheim, The Park, Xbox One) 17/11/2015

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.11.2015, 12:11


Kategorie: Najnowsze

World of Warcraft obchodzi 11. urodziny

Firma Blizzard Entertainment rozpoczęła oficjałka 11. urodzin World of Warcraft. Jeśli zalogujecie się w grze Niech ręka boska broni później niż 30 listopada, otrzymacie osiągnięcie „WoW’s 11th Anniversary”. Następnie zajrzyjcie W stronę swojej wirtualnej skrzynki pocztowej, wszak będzie tam na Was czekać Anniversary Gift Package – Seria prezentów obejmujący m.in. różdżki zamieniające graczy w gnolle i murloki, strój Edwina VanCleefa a również wzmocnienie, które na jakiś Termin zwiększa rozwój punktów doświadczenia i reputacji o 11%.

Need for Speed otrzyma nową zawartość Ku końca listopada

Studio Ghost Games zapowiedziało pierwsze uaktualnienie z nową zawartością W kierunku gry Need for Speed, które ma pojawić się przed końcem listopada. Znajdziemy w niej m.in. usprawnienia w edytorze winyli (30 świeżych wzorów, dodaną opcję tworzenia lustrzanych odbić i inne), „pierwsze spojrzenie” na neony i niedostępne wcześniej trofea, osiągnięcia i wyzwania codzienne. Przy tym otrzymamy możliwość odblokowania Forda Mustanga Kena Blocka (Hoonicorna) i Lamborghini Diablo Morohoshi-Sana po ukończeniu odpowiednich wątków fabularnych, Rzut beretem czym W stronę gry trafi też „wczesna robocza wersja” drugiego z wymienionych wozów. Oprócz tego Uwspółcześnienie poprawi sztuczną inteligencję i wprowadzi seria pomniejszych zmian.

DriveClub z nowymi trasami i wozami w kolejnych miesiącach


Wieści ze świata (World of Warcraft, Need for Speed, DriveClub, Mordheim, The Park, Xbox One) 17/11/2015 - obrazek #1

Paul Rustchynsky ze Nauka Evolution ujawnił w serii postów na Twitterze, że DriveClub – Aktorstwo wyścigowa wydana po pańsku na PlayStation 4 – będzie rozwijana dodatkową zawartością i funkcjami W dalszym ciągu Wskutek kolejne miesiące. W grudniu czeka nas prolog nowych samochodów a także modelu deformacji opon, Jednakowoż w niesprecyzowanym bliżej okresie 2016 roku udostępnione zostaną świeże trasy. Co ważniejsze Uwspółcześnienie planowana na najbliższą przyszłość podrasuje Ociupinę oprawę graficzną, poprawiając jakość tekstur.

Mordheim: City of the Damned zadebiutuje pojutrze

Studio Rogue Factor poinformowało, że Chwyt Mordheim: City of the Damned wyjdzie z programu wczesnego dostępu na Steamie i stanie się dostępna w finalnej wersji już za dwa dni – 19 listopada. Przypomnijmy, że jest to taktyczna Plan turowa w mrocznym świecie Warhammer Fantasy, oparta na figurkowej grze bitewnej o tym samym tytule, którą Praca Games Workshop wypuściła w 1999 roku.


Wieści ze świata (World of Warcraft, Need for Speed, DriveClub, Mordheim, The Park, Xbox One) 17/11/2015 - przykład #2

The Parczek – Koszmar Edukacja FunCom trafi na PS4 i XOne

Pod wpływem pozytywnego odbioru jego ostatniego dzieła, Pracownia FunCom zapowiedziało, że wydana Obok Schyłek października na PC gra The Park – pierwszoosobowa przygodówka w klimacie horroru – trafi również na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Wydania te staną się dostępne w formie cyfrowej w pierwszym kwartale 2016 roku.

Standardowy pad XOne z opcjami mapowania przycisków

Po ostatniej aktualizacji firmware’u na Xboksie One pojawiła się aplikacja Xbox Accessories App, która pozwala zmieniać mapowanie przycisków standardowego kontrolera tej konsoli. Można zamieniać funkcjami poszczególne przyciski (np. żeby Spodni analog działał Gdy lojalny Czy też żeby X pełnił funkcję B) tudzież dokonywać inwersji osi Y analogów. Niestety, jest to Wyłącznie erzac możliwości, które oferuje pad Xbox Elite – na poniższym obrazku znajdziecie tabelę z porównaniem – Nie lepszy rydz niż nic, nieprawdaż?


Wieści ze świata (World of Warcraft, Need for Speed, DriveClub, Mordheim, The Park, Xbox One) 17/11/2015 - komentarz #3

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy:


Tagi: gry na świecie daty premier / opóźnienia eventy w grach patche i aktualizacje rocznica Wieści ze świata Xbox One Xbox One Controller
Skomentuj: