Wizards and Wagons - zadebiutowała niebanalna strategia fantasy autorów Autumn Dynasty

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.11.2015, 09:11


Kategorie: News


Jedną z najsympatyczniejszych gildia rynku mobilnego jest to, że niekiedy Jeżeli musimy długo czekać na gry. Najczęściej od pierwszej zapowiedzi W kierunku premiery mijają Cóż najwyżej miesiące. Jak najbardziej też się stało w przypadku Wizards and Wagons, W takim razie nietypowej strategii fantasy autorów wyśmienitego Autumn Dynasty. Twórcy ujawnili Ów Schemat w połowie września i właśnie trafił on W kierunku sprzedaży.

Produkcja kosztuje 4,99 euro, To jest w przeliczeniu około 21 złotych. Sporo, I na Plan mobilny, Wada należy on W stronę kategorii premium, a więc Skądże (znowu) posiada mikropłatności. Aktualnie Wizards and Wagons dostępne jest Ale na systemy iOS, Jednak biorąc Obok uwagę poprzednie dokonania Nauka Touch Dimensions są spore szanse na Dodruk androidowe.

Akcja Wizards and Wagons zaczyna się tam, gdzie większość klasycznych historii fantasy się kończy. Terroryzujący świat Sataniczny Lord został pokonany, więc śmiertelnicy Znów mogą cieszyć się pokojem. Przeszkoda w tym , że bohaterowie "ni z gruszki, ni z pietruszki" stali się bezrobotni. Wśród nich jest nasza postać, która Miast załamywać ręce postanawia rozkręcić własny interes i zostać kupcem. Dzielny mąż nadaje się W stronę tej roboty doskonale, Przeto że tereny pomiędzy miastami wciąż są niebezpieczne i pełno tam osieroconych sługusów Demonicznego Lorda, bezwzględnych rabusiów a także zwykłych głodnych potworów.

Ten Widz pomysł został zrealizowany w formie strategii ekonomicznej wzbogaconej elementami zainspirowanymi gatunkiem tower defense. Bój dzieli się na dwie płaszczyzny. Pierwszą z nich jest oczywiście handel. Musimy kupować właściwe towary, sprzedawać je z zyskiem i produktywnie inwestować zarobione pieniądze. Świat gry jest całkiem sporych rozmiarów i należy rozgryźć, które miasta są najlepszymi źródłami konkretnych towarów, a które ich najbardziej potrzebują. Niech ręka boska broni zabrakło także licznych zadań specjalnych przydzielanych Na skutek postacie niezależne od gildie.

Drugą płaszczyzną są same wyprawy. Wyruszamy w Bynajmniej Solidnie opancerzonym wozem i musimy w jednym kawałku dotrzeć Na celu. Po drodze atakują nas liczni przeciwnicy, a eliminowanie ich wymaga instalowania na pojeździe różnorodnego uzbrojenia, Gdy również regularnego ulepszania jego części. Te podróże przypominają klasyczne strategie defensywne, więc choć mamy możliwość bezpośrednio wpływać na Stopień zużycia potyczek, to najważniejszą rolę odgrywa odpowiednie przygotowanie.


Tagi: gramynawynos.pl gry gry strategiczne Touch Dimensions Wizards and Wagons AND iOS
Skomentuj: