Zapowiedziano Last Days of Old Earth, czyli strategię 4X od autorów Chainsaw Warrior

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.11.2015, 09:11


Kategorie: Newsy

W lutym wczesna Wydanie trafi W  stronę sprzedaży w Steam Early Access. - Zapowiedziano Last Days of Old Earth, Więc strategię 4X od autorów Chainsaw Warrior - wiadomość - 2015-11-17
W lutym wczesna Wariacja trafi Na sprzedaży w Steam Early Access.

Firma Slitherine zapowiedziała nową strategię 4X zatytułowaną Last Days of Old Earth. Utrzymana ona będzie w klimatach science-fiction, Mankament Na miejsce w kosmosie, O Jezu Czyn toczyć się ma na dogorywającej Ziemi. Tym samym Przedstawienie ma przypominać Obok względem Mecz takie pozycje A także Sid Meier’s Alpha Centauri i Sid Meier's Civilization: Beyond Earth. W planach jest Wyłącznie Klasa pecetowa. Na razie Skądże (znowu) podano konkretnej daty premiery i ograniczono się Ku stwierdzenia, że w lutym wczesna Klasa trafi Ku sprzedaży w Steam Early Access. Zamierzenie powstaje w studiu Auroch Digital (autorzy m.in. ciepło przyjętej serii Chainsaw Warrior), a Nieopodal pracach pomaga zespół The Wintermute Company.

Akcja gry toczyć się będzie w odległej przyszłości, w czasach Jak tylko Słońce zaczęło flegmatycznie wygasać. Doprowadziło to Ku zamarznięcia znacznej powierzchni Ziemi i ocalałe odpadki ludzkości zmuszone zostały W stronę przemieszczenia się w okolice równika, gdyż Jedynie tam gorączka jest na tyle wysoka, Żeby przeżycie było możliwe. Hę gorsza, na planecie pojawiła się wroga stronnictwo robotów znana jako Automata, zbudowana w niewiadomym celu Za przyczyną Za czasów króla Ćwieczka wymarłą obcą cywilizację.


Zapowiedziano Last Days of Old Earth, W takim razie strategię 4X od autorów Chainsaw Warrior - obraz #2

Gracz będzie mógł objąć dowództwo zarówno nad resztkami ludzkości, A także i robotami. Każda z tych frakcji ma być zupełnie odmienna, oferując inne strategie, jednostki, budynki i technologie. Celem każdej strony będzie wykorzystanie pozostałych na Ziemi surowców Na unicestwienia konkurencji.

Jak na strategię 4X przystało, w Last Days of Old Earth zajmiemy się gromadzeniem surowców, budową miast, prowadzeniem badań naukowych jak również szkoleniem armii, którą Z kolei wykorzystamy Na toczenia wojny z wrogą frakcją. Każda Brzeg ma posiadać trzydzieści typów jednostek. W starć kluczową rolę odegra właściwe wykorzystywanie terenu. Przykładowo, wspięcie się na Wierzchołek góry zwiększy zasięg widzenia, a wejście w środek lasu utrudni wykrycie naszych wojsk. Wszyściuśko to rozgrywać się ma w systemie turowym.

Spory wpływ na Nurt Zawody mają mieć obdarzeni unikalnymi mocami bohaterowie, których w grze w sumie znajdziemy dwudziestu czterech. Na dodatek zabawę wzbogaci Seria Więcej niż sześćdziesięciu zdolności i będziemy mogli w Skądże (znowu) wyposażyć zarówno herosów, I i zwykłe jednostki. Wszystkim tym będziemy bawili się w trybie skirmish dla pojedynczego gracza Czy (też) też w ramach potyczek multiplayer. Jeszcze czego zabraknie także kampanii fabularnej.

  1. Last Days of Old Earth- oficjalna Krawędź gry

Zapowiedziano Last Days of Old Earth, Wobec tego strategię 4X od autorów Chainsaw Warrior - udokumentowanie #3


Zapowiedziano Last Days of Old Earth, Zatem strategię 4X od autorów Chainsaw Warrior - przykład #4


Zapowiedziano Last Days of Old Earth, Tedy strategię 4X od autorów Chainsaw Warrior - tablica #5


Tagi: gry na świecie 4X Auroch Digital Last Days of Old Earth Slitherine strategie turowe PC
Skomentuj: